1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik
  3. Koyu Cilt Tonu Olan Kadınlar İçin En İyi 10 Ruj Tonu

Koyu Cilt Tonu Olan Kadınlar İçin En İyi 10 Ruj Tonu

koyu-ciltler-icin-en-iyi-ruj-tonlari

Esmer cilt, seksi, çekici ve güzel olarak kabul edilir. Fakat diğer tüm cilt tipleri gibi, koyu tenli insanlar da gerçek güzelliklerini ortaya çıkarmak için mükemmel bir dokunuşa ihtiyaç duyarlar. Doğru ruj tonu, ten renginizden bağımsız olarak görünümünüzü mükemmel hale getirebilir. Koyu tenli bir güzelseniz, cilt tonunuza uygun ruj tonu seçimi hakkında sizlere yardımcı oluyoruz. İşte, koyu cilt tonu olan kadınlar için en iyi 10 ruj tonu…

1.Bakır Kahverengi

koyu ciltler için en iyi ruj tonu

Bakır kahvesi, esmer oldukça çekici ve boğucu görünüyor. Farklı bakır kahvesi tonları doğal olarak bu ten ile karışır. Bu renk her türlü elbiseyle kullanıldığında harikalar yaratır.

2.Kırmızı

en iyi ruj tonu

Kırmızı ruj tonu evrensel bir favoridir. Esmer kadınlarda aynı derecede çekici, sıcak ve baştan çıkarıcı görünüyor. Dudaklarınızı uygun bir dudak kalemi ile hizalayın ve içindeki kırmızı tonu doldurun. Üstüne biraz parıltı ekleyin ve dikkat çekmeye hazır olun! Kırmızı, koyu tenin zaten çarpıcı özelliklerine çok fazla çekicilik ekler. Eleştirileri görmezden gelin ve dudaklarınızdaki kırmızının gizeminin tadını çıkar.

3.Gül Pembesi

en iyi ruj tonları

Evet, canlı gül tonları cildinize özgü tonlardır. Mercan pembesi / gül pembesinin daha hafif ve daha krem ​​tonları ile renk yelpazenizi büyütün. Gülün farklı tonları arasında keşfedilecek bir dizi bulacaksınız. Sokak görünümünüzü kişiselleştirin ve bir dizi gül pembe ruj tonu ile gözleri üzerinize toplayın.

4.Taupe

ruj tonu

Teniniz biraz daha derinse, Taupe cildinizi çok iyi tamamlar. Bu renk koyu tenli güzellikler için idealdir. Koyu tenli kadınlar, bu rengi geceleri parıltılar ekleyerek de kullanabilir.

5.Efatun

ruj tonları

Gül pembesi ile eflatun arasında sıkışmayın. Gül pembesi, gülün daha açık ve daha sakin tonlarına hitap ederken, eflatun daha yüksek karşıtıdır. Bu renk Asya koyu, Afrika koyu ve Afrika kökenli Amerikalı koyu ten tonuyla harika uyum sağlar.

6.Fuşya

esmerler için ruj tonu

Hala pembe dudaklardan ve ten renginden endişeli misin? Endişelerinizi bir kenara bırakın ve bu muhteşem ruj tonunu deneyin. En açıktan en koyuya kadar bu rengin tüm tonlarını keşfedebilirsiniz. Bu dudak rengi koyu cilde gizem katar. Fuşya’nın muhteşem tonları ile dünyayı gizemli karanlık bir prenses olarak şaşırtın.

7.Çikolatalı Kahverengi

esmerler için ruj tonları

Çikolata kahvesi bakır kahvesinden farklıdır. Bakır kahvesi daha hafif iken, çikolata kahvesi derin ve koyu renktedir. Koyu cilt tonuna uyar ve doğal görünür. Daha doğal bir görünüme sadık kalmak istiyorsanız, dudaklarınızdaki çikolata rengi tonunu deneyin. Modaya uygun ve sofistike görünüyor.

8.Şeftali

esmer cilt için ruj tonu

Doğal pembenin her zaman koyu tenli kadınlar için özel bir renk olarak görülmesi gibi, genellikle koyu tenli kadınlar tarafından kullanılan tek bir renk vardır. Bu şeftali ruj tonu rengidir. Şeftali, her esmer varyasyonunu tamamlar. Kuşkusuz, esmer tenli bayanlar için en iyi ruj tonlarından biridir!

9.Bronz

en iyi ruj tonu

Bu metalik renk, koyu ten tonuna sahip kadınların yaşam çizgisidir. Zarif görünüyor ve abartılı değil. Baştan çıkarıcı görünüyor ve doğal görünmüyor veya fazla abartılmıyor. Gündüzleri bronz tercih edebilir ve akşam rengi olarak da kullanabilirsiniz. Ancak, geceleri parti rengini kırmızıya çevirmek hala daha çekici.

10.Şeffaf

ruj tonları

Yumuşak, doğal ve resmi görünmek ister misiniz? Hala makyajda diva bir görünüm istiyor musunuz? O zaman şeffaf ruj tonu sizin için harika. Bronz ve şeffaf bir füzyon yaparak görünümünüze çok fazla dram, derinlik ve arzu ekleyebilirsiniz. Dudaklarınızı bronzla kaplayın ve gerisini şeffaf olarak doldurun.

Bunlar koyu tenler için bazı uygun ruj tonları! Esmer kadınlar bazen yanlış ruj tonları tercih edebiliyor. Her zaman aklınızda olsun, şeftali portakaldan farklıdır ve şeffaf da bakırdan farklıdır. Siz sadece size en uygun rengi açığa çıkarın. Cesur olun ve cesur renkleri kullanmaktan çekinmeyin!

Yorum Yap

Yorum Yap