1. Ana Sayfa
  2. Aksesuar
  3. Kadınlar İçin En İyi 10 Farklı Çanta Modeli

Kadınlar İçin En İyi 10 Farklı Çanta Modeli

kadinlar-icin-10-farkli-canta-modeli

Söz konusu çanta olunca, piyasada bulunan her modele sahip olmak isteriz. Çanta modeli almak kadınlar için vazgeçilmez bir şey! Aksini söyleyen hiç kimseyi dinlemeyin. Eğer bir el çantası istifçisi iseniz (ki çoğumuz öyleyiz), muhtemelen farklı türden el çantaları hakkında bilgi sahibi olmalısınız, böylece bunlardan daha fazlasını farklı tiplerde satın alabilirsiniz! Bu sezon hangi çanta modelleri moda merak ediyorsunuz değil mi? İşte bu yüzden geçmeniz için hızlı bir kontrol listemiz var. Kadınlar için 10 farklı çanta modeli listesinde bulunan her ürüne sahip olmak isteyeceğinizden eminiz.

1.Omuz Çanta Modeli

Omuz çanta modeli

Omuz çantası veya günlük çanta hepsinin arasında en işlevsel çanta modeli. Ve her markanın kendine ait varyantları var, bu da farklı markalardan birden fazla markanın satın alınmasını zorlaştırır. Fakat şikayetçi değiliz, değil mi? Onlar tüm ihtiyaçlarınız için büyük ve formdalar. Çünkü biz kadınlar çanta içinde pratik olarak yine de bir mini süpermarket taşıyoruz. Bunu kabul edelim. Omuz çanta modeli seçerken yapmanız gereken tek şey tarzınızı bilmek.

İNCELE

2.Satchel Çanta Modeli

Satchel Çanta modeli

Satchels çalışan kadınlar için mükemmel – günlük bir çanta ve bir dizüstü bilgisayar çantası olmak arasındaki tatlı noktayı iyi dengeliyor. Bununla, iki çanta taşımak zorunda değilsiniz. Tüm temel özelliklere ek olarak, cihazlarınız da sığabilir. Ancak, sağlam ve kaliteli bir çantaya yatırım yapmayı unutmayın – bunların daha uzun süre dayanması gerekir, böylece özensiz bir şey göze alamazsınız!

İNCELE

3.Askı Çanta Modeli

Askı çanta modeli

Askı çantası veya çapraz çanta, fonksiyonel, konforlu ve şıktır. Alışveriş yapmak, iş yapmak ve seyahat etmek için mükemmeldir. Çocuklarla birlikte iseniz, bir askı ASKI çanta modeli tam anlamı ile mükemmel! Ve bunlar her boyutta geliyor. İşlevsel, şık ve günlük bir temel ihtiyaç denilebilir.

İNCELE

4.Kapitone Çanta Modeli

kapitone Çanta modeli

Kapitone çantalar ikonik olarak kabul edilir ve insanların satın almayı hayal ettikleri şık markalar tarafından üretilir. Bir çantaya yatırım yapmayı düşünüyorsanız ve bunlardan birine sahip değilseniz, bunun için mutlaka alışverişe çıkın. Chanel, Prada ve Hermes en iyi kapitone çanta seçeneklerinden bazılarına sahipler ve bunun gibi bir yatırım uzun süre sizi idare eder. Bu gibi çantalar stil ifadenize eklenir ve genel görünümünüzü arttırır.

İNCELE

5.Abiye Çanta Modeli

abiye çanta modeli

Bu çanta modeli, sadece şık, zarif ve saf bir sofistikedir, çünkü hepimiz bir etkinlik ya da bir parti için giyindiğimizde büyük bir spor çanta kullanmak istemeyiz. Benim gibi bazı insanların sahip olduğu tek sorun, neyin taşınacağına ve neyin dışarıda bırakılacağına karar verememek, ama buna değer. Bununla birlikte, küçük abiye çanta ile yapamayan biriyseniz, bölmeleri olan kavramalar sunan ve bu nedenle normal olanlardan daha fazla alan veren bazı markalar var. Ancak, her kızın bir abiye çantaya ihtiyacı vardır!

İNCELE

6.Minaudiere Çanta Modeli

çanta modeli

Minaudiere, renkli taşlar,, inciler vb. İle işlenmiş bir çantadır ve ihtişamı mükemmel görünür. Bu yüzden, özel bir etkinliğe, kokteyl partisine, düğüne veya bir akşam partisine katılmak için abiye yerine bir Minaudiere tanışmalısınız. Ve o özel günlerde kesinlikle bir Minaudiere’ye ihtiyacınız var.

İNCELE

7.Hobo Çanta

Çanta modeli

Hobo omuz tarzı bir çanta, ancak geniş değil. Hilal şekli, çantanın parçalarını resmi ve rahat hale getirir. Normal çantalarınız ve omuz çantalarınızdan sıkıldıysanız, Hobo’yu alın – koleksiyonunuza heyecan verici bir çanta modeli ekleyin.

İNCELE

8.Bilek Çanta Modeli

Çanta modeli

Bilek çantalar, cüzdanlarınız gibidir, ancak taşımak için çok daha işlevsel ve rahattır. Louis Vuitton’da şık ve zarif görünümlü bilek çantalar var. Kartınızı, paranızı ve telefonunuzu da tutmak için yeterli alana sahipler, ayrıca bileğinizi taşıyabilir ve avuç içinizi rahat bırakabilirsiniz.

İNCELE

9.Plaj Çanta Modeli

Çanta Modelleri

Tatiliniz için bir çanta modeline mi ihtiyacınız var. Erkeklerin bunu takmadığını biliyoruz, ama ne derse desinler, dikkate almayın. Bir jüt veya hasır çanta modeli satın alın – su geçirmez ve şıktır, ayrıca okyanusa dalmaya karar verdiğinizde tüm malzemeleriniz sığabilir.

İNCELE

10.Cüzdan

Çanta Modeli

Cüzdan, ya da buna göre bir çanta, bir kızın çantasının önemli bir parçasıdır ve bana sorarsanız, her birimiz için oldukça kişisel. Bununla ilgili açıklamada bulunabilirsiniz, öyleyse buna göre bir şeyler seçin.

İNCELE

Seçenekleriniz, çantaların ve cüzdanların söz konusu olduğu yerlerde sınırsızdır. Favori bir markanız var mı? Veya bir süredir takip ettiğiniz önemli bir markanın çantası? Mutlaka yatırım yapmanız gereken çanta modellerini sizler için listeledik. Dolabınızda onlara bir yer açın.

Yorum Yap

Yorum Yap