İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. 2019’un En İyi 7 Akıllı Telefonu

2019’un En İyi 7 Akıllı Telefonu

en-iyi-akilli-telefonlar

Akıllı telefon markaları her zaman olduğu gibi muhteşem sunumlarına 2019 yılında da devam ediyor. Türkiye’de de satıla çıkan 2019 yılının en iyi akıllı telefonları neler sizler için araştırdık. Peki, performans ve fiyat bakımından en iyi akıllı telefonlar hangileri? İşte en iyiler listesi…

1.Huawei Mate 20 PRO

en iyi akıllı telefonlar

Çin markası 2018’i unutulmaz bir sürümle kapattı, Mate 20 ve Mate 20 PRO, işlemci ve yapay zekanın ihtiyaç duydukları kazancı aldıkları ve pazardaki en iyi kalite, fiyat ve teknoloji denklemi haline geldiği bir seri oldu. Önceki serinin yapay zeka özelliklerini çarpan ve işlemcinin performansını % 75 daha yüksek bir performansa getiren çift NPU’lu ilk olan Kirin 980 işlemcisi ile bu ürün çok dikkat çekiyor. Cihaz, size en iyi makro fotoğrafları veren bir ultra geniş açılı mercekle birlikte bir kaç tane daha Leica kamera içeriyor: 40 MP’lik bir ana RGB ve 8 MP’lik bir selfie kamerası. Beklendiği gibi, bu sürümle Huawei 2019’un trendlerini belirliyor ve premium markaları yenmek için rakip haline geliyor.

İNCELE

2.Galaxy Note S9

en iyi akıllı telefon

Akıllı telefonunuzun özelliklerini yalnızca kişisel yaşamınızda değil, işinizde de sıkıştıranlar için tasarlanmış güçlü bir telefon. Not S9 +, ekrandaki bir kalem gibi çalışan S Pen’i ve ayrıca örneğin bir projektördeki sunumu kontrol ederken, diğer aygıtlarla bağlantı aracı olarak kullanılır. 9 ve S9 + ‘nın çift kamerası, onu eğlence için en çekici özelliklerden biri yapan farklı avantajlar sunar: Süper Yavaş-mo kaydının yanı sıra farklı oynatma türlerine de (ileri, geri, dönme) sahiptir. Bu ekipmanın kapasitesi 1 TB’a kadar çıkarılabilir ve bu da her tür dosya için etkili bir sabit sürücü olmasını sağlar. En iyi akıllı telefonlar listesinde olmayı sonuna kadar hak eden bir cihaz.

İNCELE

3.iPhone Xs Max

2019 en iyi akıllı telefonlar

En yeni iPhone sürümü olan 6.5 inçlik bir ekrana sahip olan Xs Max, şirket tarihinin yalnızca en büyük bölümünü değil, aynı zamanda en iyi tanımı ve direnci de sağlıyor.  Xs Max ve XR A12 Bionica’nın akıllı çipi önceki versiyona göre ana gelişmelerden biriydi – büyük çoğunluk daha güçlü bir Face ID’yi vurgulasa da -. Bu kaynak, artırılmış gerçeklik deneyimleri olasılığını ve kamerayı kullanırken otomatik ayar yapılmasını içerir. Bu arada, depolama kapasitesi 512 GB’a ulaşıyor. Bununla birlikte, bu cihazın önceki sürüme göre gösterdiği ayarlamalar ve iyileştirmeler, piyasadaki en pahalı Smartphone olduğunu haklı çıkarmaz, bu yüzden para için değeri tüketici için uygun olmaktan uzaktır. Cihaz, en iyi akıllı telefonlar listesinde olmayı hak ediyor, ancak fiyat bakımından bir çok kişinin kaldıramayacağı kadar pahalı.

İNCELE

4.Google Piksel 3

en iyi akıllı telefonlar 2019

Listeye sürpriz konuk Pixel 3, aygıtlarında özçekimleri ve daha gelişmiş işlevleri sevenler için tasarlanmış bir telefon. Google’ın teklifi Snapdragon 845 işlemci ile çalışıyor ve cihaz tarafından yüksek hızlı ve sezgisel bir çalışma sunan bir Android 9 işletim sistemi işletim sistemi ile bir arada geliyor. Özçekimleri sevenler için tasarlanmış bir telefon çünkü ikili kamerayı öne çekiyor, grup çekimleri için geniş açılı mercek sunuyor. TopTenReviews.com tarafından yapılan testler, geliştiricilerin inanılmaz derecede önceki sürüme göre daha az pil tükettiğini, bu sürenin % 30’una kadar verimli olduğunu, bu da tüketicide şüphe uyandıran bir özellik olduğunu vurgulamaktadır. Google, yeni Pixel ile iPhone’un popülaritesinin üstesinden gelmek istiyor. Ancak en iyi akıllı telefonlar listesine girse de bu ürün İphone ile rekabet edebilir mi henüz bilinmiyor.

5.Samsung Galaxy S9

en iyi akıllı telefonlar

Halefi Galaxy S9+ ile tanıştıktan sonra bu cihazın akıbeti tartışma konusu oldu.  Mükemmel ses, yüksek diyafram açıklıklı hoparlörler ve video kaydı seçeneği sayesinde donanım, talepkar kullanıcılara mükemmel şekilde yanıt verir. Android Oreo işletim sistemiyle çalışan 8 çekirdekli Snapdragon 845 işlemciyi içerir. Şirket, 2020 yılına kadar tüm ürünlerini IoT ile uyumlu hale getirme konusunda kararlıdır.

İNCELE

6.Xiaomi Mi Mix 3

en iyi akıllı telefonlar

Donanım açısından dikkat çeker, çünkü çentiği ortadan kaldıran (ön kameraları koruyan alan), selfie kameralarını kayan kapağın arkasına saklayan bir cihazdır. Bu cihazın en güçlü versiyonu Snapdragon 845 işlemciyi ve 10 GB RAM belleği ve 256 GB dahili belleği birleştiriyor. Bunu dahil etmenin temel nedeni, pazardaki en güçlü cep telefonlarından biri olduğundan kuşku duymayan yetenekleri değil, fiyatı nedeniyle: maliyet açısından kılık değiştiren üst düzey bir ekipman orta menzilli.

İNCELE

7.Huawei P20 Pro

en iyi akıllı telefonlar

Huawei’nin bu sayıya getirdiği üçüncü unsur P20 Pro, yapay zekayı faydalarının bir parçası olarak sunan ilk firma olarak tarihe geçen bir ekip. Temiz bir tasarıma, üçlü bir arka kameraya ve kullanıcılarına daha sezgisel bir şekilde cevap veren bir ekip oluşturma imkanı sunan P20 Pro, kuşkusuz Çin teknolojisine girmek isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Bu özellikleri sayesinde en iyi akıllı telefonlar listesinde mutlaka olması gereken bir cihaz.

İNCELE
Yorum Yap

Yorum Yap