İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Moda
  3. En Çok Yapılan İğne Oyaları

En Çok Yapılan İğne Oyaları

en-cok-yapilan-igne-oyalari-2

Kadınların el işi merakını bilmeyen yok. Peki, bu yıl en çok yapılan iğne oyaları neler? Hala bu  oya modası devam ediyor mu? En çok hangi iğne oyaları yapılıyor. Bugün bizi takip eden hanımlar için birbirinden güzel iğne oyaları örneği hazırladık. Çok sayıda çeşidi bulunan el emeği göz nuru iğne oyalarına gelin biraz daha yakından bakalım.

en çok yapılan iğne oyaları

Hangi İğne Oyaları Daha Çok Tercih Ediliyor?

Yazma Kenarlarına yapılan iğne oyaları canlı ve renkli olmaları ile dikkat çekiyor. Bazıları sadece ip kullanılarak yapılırken, bazılarında ise boncuk kullanılıyor. Hatta bu ürünleri, banyo ve mutfak havlularının kenarlarında da görmek mümkün. Son dönemlerde yatak örtülerinin kenarlarında daha iğne oyaları tercih ediliyor. Biraz aksesuara meraklısı olanlar, bunları takı olarak kullanmayı da tercih edebiliyor. Nerede kullanılırsa kullanılsın en çok yapılan iğne oyaları oldukça zahmet ve emek istiyor. Büyük el işçiliği gerektiren bu ürünleri yapıp satan birçok Hanım var. Ancak bu kadar zahmetli bir ilişkinin karşılığında alacağınız ücrete de değer mi orası şüpheli. Çünkü piyasadan ücretler oldukça düşük ve birçok Hanım bundan şikayetçi.

en çok yapılan iğne oyaları

En Çok Yapılan İğne Oyaları Modelleri

İğne oyası yapmayı ya da satın almayı düşünüyorsanız bugün sizin için harika modeller hazırladık. En sevilen iğne oyası modeli sık iğneli çiçek modeli. Yazmanıza uygun renklerde yapabileceğiniz bu model kesinlikle beğenecekleriniz arasında yer alıyor. Oldukça değişik olan bu model birçok kişinin beğendiği türden.

En çok yapılan iğne oyaları arasında yer alan başka bir model ise Çarkıfelek modeli. İsterseniz yazma kenarına isterseniz havlu kenarına bu modeli tercih edebilirsiniz. Yine havlu ya da yazmanızın modeline uygun olarak renk tercihi yapabilirsiniz.

Hanımların bugün el emeği göz nuru iğne oyalarını nasıl sattıkları da merak ediliyor. Birçok firma evde hanımlara ek iş olarak bu el işlerini verebiliyor. Evlere ek iş veren firmalar ile irtibata geçerek sizde bu oyaları yapabilir ve satabilirsiniz. Ama başta da belirttiğimiz gibi alacağınız ücret beklentilerinizin biraz altında kalabilir.

Yorum Yap

Yorum Yap