İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Moda
  3. En Çok Yapılan Dövmeler

En Çok Yapılan Dövmeler

en-cok-yapilan-dovmeler-4

Kendiniz için özel bir dövme mi yaptırmak istiyorsunuz? Belki de en yakın arkadaşınızla özel bir anı paylaşmak! İkinizle de ilişki kurabileceğiniz, bir araya getirebileceğiniz ve ebedi dostluğunuzun bir sembolü olan bir şeye sahip olmak ister misiniz? Kesinlikle birlikte çok güzel zamanlar geçirdiniz ve ortak bir anıyı paylaşmayı hak ettiniz. Bugün sizlerle en çok yapılan dövmeler paylaşacağız. İçerisinde en yakın arkadaşınızla paylaşmak isteyeceğiniz harika seçenekler var.

1.Anlamlı Cümleler Dövmesi

en çok yapılan dövmeler

Elbette, iyi arkadaşlar olarak, ortaya çıkabilecek her türlü koşul için uygun olan bu temel söze sahipsiniz. Tüm maceralarınızda size eşlik eden birkaç destek, kahkaha, cesaretlendirme veya neşe sözleri sizin için harika bir seçenek olabilir. Neden onunla özel cümlenizi ölümsüzleştirmiyor sunuz?

2.Temel Kelimeler Dövmesi

en çok yapılan dövmeler

Temel kelimeler arasında ilişkinizde asla eksik olmayanlar ve elbette bunlar da mevcut klişelerdir. ‘Carpe diem’, anı yaşa, ‘sonsuza dek birlikte’ ya da ‘sonsuzluğa ve ötesine’ birkaç ünlü çizgi örneğidir. Bir kitapta bir cümle, Latince bir şey veya ikinizin de sevdiği bir şarkıdaki bir çizgi için arama yapabilirsiniz. En çok yapılan dövmeler arasında bunlar sizin için çok daha özel hale gelecektir.

3.Puzzle Parçaları Dövmesi

en çok yapılan dövmeler

Bir arkadaşınızla ya da sevgilinizle dövme yaptırırken bir başka harika fikir de bir bulmaca parçası yaptırmaktır. Çünkü aynı anda aynı olan iki farklı parça arasındaki mükemmel birleşimi sembolize ediyor… Tıpkı sizin gibi! Her zaman birlikte başarılı olduysanız, bunu göstermek için güzel bir yoldur.

4.Minimalist Dövmeler

en çok yapılan dövmeler

Gerçekten size ait küçük detaylar da harikadır. Küçük bir yıldız, önemli bir sayı, bir hayvan, bir çapa, bir kalp, birbirinize bıraktığınız gibi bir işaret, sonsuzluğun simgesi, arkadaşlığınız kadar tatlı bir kek…Özellikle son yıllarda en çok yapılan dövmeler arasında minimalist dövmeler çok popüler. Sadece, ruh eşinizi her zaman hatırlamak için üzerine baskı yapacak vücudunuzun küçük bir köşesini bulmanız gerekiyor. Unutmayın: sizi karakterize edecek ve temsil edecek hoşunuza giden bir şey arayın. Ancak o zaman kişisel ve eşsiz bir dövme olacak.

Not: Unutmayın ki dövme yaptırmak önemli bir konu ve üstünde düşünülmeden karar verilmemesi gerekir.

Yorum Yap

Yorum Yap