İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kozmetik
  3. En Çok Tercih Edilen Erkek Parfümü

En Çok Tercih Edilen Erkek Parfümü

en-cok-tercih-edilen-erkek-parfumu-5

Erkekler için en iyi parfümü bulmak, bir kokuyu silinmez ruhlarına uygun hale getirmek anlamına gelir. Her marka ve modeli test etmek ilk başta imkansız bir görev gibi görünse de, özellikle de birkaç farklı mağazaya ziyaret etmek söz konusu olduğunda, gerçekten yapılması gereken bir iş. Ne de olsa, daha önce birçok erkek, en çok tercih edilen erkek parfümü seçmek için zaman harcadı ve sonunda o mükemmel kokuyu buldu.

Başlamadan önce, erkekler için gerçekten en iyi tek bir koku olmadığına dikkat edilmelidir. Her insan farklı ve her burun da farklı. Sizin için en iyi erkek parfümünü bulmanın püf noktası, kokunuzun sizinle ilgili ne söylemesini istediğinizi bulmaktır. Deri tonu ve baharatlı tarçın notaları ile duygusallık yayan kokular vardır; aydınlık ve havadar bir yaz veren diğerleri tatlı ve açık çiçek notaları tercih eder ve diğerleri odunsu notalar ve misklerle birlikte güç ve erkeksi kokular arayabilir. Söylemeye değer başka bir şey, kadın ve erkeklerin her zaman aynı şeyleri istememesidir. Bazı parfümler basitçe kadınları çılgına çevirebilir, bazıları ise yönetim kurulu odası veya bir kokteyl partisi için daha uygun olabilir. Her şey kendi güçlü yanınıza göre oynamak ve ortamınız için doğru kokuyu seçmekle ilgilidir. İsterseniz gelin, 2019 yılında en iyi erkek parfümü seçildi denilen o muhteşem kokulara bir göz atalım.

1.Fierce by Abercrombie & Fitch

En Çok Tercih Edilen Erkek Parfümü

Abercrombie & Fitch’ten Fierce, minyon, kakule, limon, portakal ve köknarın üst tonlarına sahip, tatlı ve odunsu bir koku. Ayrıca zengin yasemin, biberiye, gül ve vadi zambağı aromasına sahiptir. Ve en temelinde, narenciye ve çiçek duyularını bağlamaya yardımcı olmak için ılık vetiver, misk, meşe yosunu ve Brezilya gül ağacı tonları yatar. Bir erkeğin daha genç, daha vahşi tarafına çağrı olarak tasarlanan taze ve baharatlı bir koku olan bu kolonya, sınırda yaşamaktan korkmayan erkekler için en çok tercih edilen erkek parfümü diyebiliriz.

2.Jean Paul Gaultier Le Erkek

En Çok Tercih Edilen Erkek Parfümü

Le Male, Jean Paul Gaultier’in ilk erkek kokusu. Tatlı nane, lavanta ve vanilya notaları ile donatılmış olan Le Male, gerçekten unutulmaz ve her erkeğe mükemmel bir iltifattır. Güçlü artemisia, kakule, nane ve bergamot en üst notaları, ardından lavanta, portakal çiçeği, tarçın ve kimyonun orta notalarını oluşturur. Sandal ağacı, vanilya, Tonka Fasulyesi ve Kehribar notaları modern insan için karizmatik bir koku ortaya koymaya yardımcı olur. Hem erkeksi hem de güzel olan Le Male’nin geleneksel aroması, hem kolay hem de zevkli hale getirir.

3.Dior Homme Yoğun

En Çok Tercih Edilen Erkek Parfümü

Tasarım dünyasında bir oyun değiştirici olan Dior’dan modern bir şaheser – insanlar Dior Homme Intense hakkında söyledikleri tam olarak bu. Bu büyük bir iltifat alıcı ve insanların bir parfüm satın alırken ne yaptığını bildiğini bilmelerini sağlıyor. Bu koku çok iyi yapılandırılmıştır, sofistikedir ve çok güzel kokar. Randevu almak, doğum günü partisine katılmak, düğün partisine gitmek veya diğer etkinlikler gibi resmi ve gayri resmi etkinlikler sırasında akşam giyimi ve soğuk hava için mükemmeldir. 2019 erkek parfümleri arasında en iyilerden biri de diyebiliriz onun için.

4.Paco Rabanne 1 Milyon

En Çok Tercih Edilen Erkek Parfümü

Parfümeri Christophe Raynaud, Olivier Pescheux ve Michel Girard tarafından 1 Milyon PacoRabanne tarafından geliştirilen, kadınları kesinlikle vahşi kılan titiz bir koku. İlk notalar nane, tatlı greyfurt ve kan portakalını andırıyor. Sonunda baharatlı tarçın, gül ve sarı derinin diken diken gibi orta notalar kaybolur. Sağlam bir altın çubuğu andıran ambalajda satılan ürün, 1 Milyon by PacoRabanne rafine ve iddialı bir aroma yayıyor. Altında, koku kalbinde, beyaz ahşap, kehribar ve paçuli temel notları erkeklik duygusu uyandırır. 1 Milyon, iyi tasarlanmış bir giysinin zarif zenginliklerini, bir erkeğin prowl üzerindeki ilk tutkularıyla harmanlıyor – onu kadınlar arasında bile en popüler kokulardan biri yapan nitelikleri de bunlar. En iyi erkek parfümleri anket sonuçlarında da bu özellikleri onu hep bir numara yapıyor.

5.Creed Aventus

Aventus kesinlikle eşsiz bir koku. Güzel dumanlı ananas ve odunsu notalar ile en çok tercih edilen erkek parfümü sıralamasında kesinlikle olması gerekenlerden biri. İmparator Napolyon’un mirasından ve hayatından esinlenen Aventus, hafızasıyla ilgili bazı malzemeleri kullanır: Ananas, en sevdiği yemek; Memleketi Corsica’dan Blackcurrant; ve okyanustan Ambergris donanmasını temsil eder.

Yorum Yap

Yorum Yap