1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. En Çok Satan Suv

En Çok Satan Suv

en-cok-satan-suv-10

SUV’un son birkaç yıldaki yükselişi, orta büyüklükteki otomobillerin ve küçük otomobillerin hemen arkasında, dünyadaki en popüler üçüncü otomobil bodystyle’sine yol açtı. Ve merak etmeyin, bu araçlar pratik, sağlam ama çekici ve günlük sürüş için mükemmel. Bu nedenle, SUV, aileler, şirket araç sürücüleri ve yol dışı tutkunları için popüler bir seçimdir. Peki, en çok satan Suv hangisi. İşte dünyada en çok satan o araçlar…

2018, SUV satışları için harika bir yıldı ve işte geçen yılın en çok satan 10 modeli. Bu başarının 2019’da da devam etmesini bekliyoruz.

10.Honda CR-V

En Çok Satan Suv

Honda, güvenilir araba üretme konusundaki itibarı sayesinde, popüler bir üreticidir. Honda CR-V istisna değildir ve aynı zamanda büyük pratikliğe ve çarpıcı görünüme sahiptir. Geniş iç mekanı ve geniş standart kitiyle paranızın karşılığını çok fazla alıyorsunuz. Akıllıca, rahat bir kruvazör ve güçlü bir çekme kapasitesine sahip.

9.Hyundai ix35

En Çok Satan Suv

Etrafındaki en iyi paranın karşılığını veren SUV’lardan biri olduğu göz önüne alındığında, Hyundai ix35’in popülaritesi normal geliyor. Sportif görünüyor ve mükemmel kalitede bir iç mekana sahip, ayrıca hem kabin hem de bagajda bol miktarda alan var. Şehir merkezlerinde gezinmeyi kolaylaştıran sıkı bir dönüş dairesi ile sürüşü de kolaydır. 2019 en çok satan suv modelleri arasında hızla yükselmesi de bekleniyor.

8.Land Rover Range Rover Evoque

En Çok Satan Suv

Land Rover, mükemmel SUV ürün çeşitleriyle bilinir ve bu listedeki modellerin çoğundan daha pahalı olmasına rağmen, Range Rover Evoque’un popülerliğinin kanıtı olan ilk 10’a gizlice girmeyi başarmışlardır. Şık görünüyor ve lüks hissi veren geniş bir iç tasarıma sahip. Sürüş açısından, bu segmentte en iyisi, sportif heyecanı, konforlu seyir ve güçlü off-road performansı – gerçekten çok yetenekli bir otomobil!

7.Peugeot 2008

En Çok Satan Suv

Peugeot 2008 size hatchback gibi bir sürüş deneyimi daha veren bir kompakt SUV. Bu, şehir sakinleri için mükemmel bir seçenek haline getirmektedir, dar yerlerde park etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Aynı zamanda dışarıdan ve içeriden hoş görünümlü bir pano ve kontroller alabileceğiniz bir otomobil. Onun da en çok satan Suv modeli olması bir tesadüf değil.

6.Volkswagen Tiguan

En Çok Satan Suv

Tiguan oldukça arzulanan bir SUV. Bir Volkswagen’den beklediğiniz gibi mükemmel bir yapı kalitesine ve bol miktarda güzel malzemeye sahip konforlu bir iç tasarıma sahip. Yolda, otoyol boyunca rahatça gezinmek için mükemmel, pürüzsüz ve oluşturulmuş bir performans sergiliyor. Dört tekerlekten çekiş seçeneğinin yanı sıra sağlam çekme kapasitesi sayesinde, karavan tatillerini seviyorsanız Volkswagen Tiguan mükemmel bir seçenektir.

5.Kia Sportage

En Çok Satan Suv

Sportage, son birkaç yılda popülerliğini büyük ölçüde artırdı ve Güney Koreli üreticinin sadece paranın karşılığını fazlasıyla sunduğunu gösterdi. İçte ve dışta iyi tasarlanmış, sürüşü güzel ve çok çeşitli motorlara sahip.

4.Vauxhall Mokka

En Çok Satan Suv

Vauxhall, dünyadaki en çok satan otomobillerle ilgili herhangi bir listede en üste yakın olma eğilimindedir, bu nedenle SUV’larını burada görmek şaşırtıcı değildir. Vauxhall Mokka ve Mokka X iyi pratiklik, kolay bir sürüş deneyimi ve sağlam görünüyor, bir SUV gerekli olan her şeyi sunar. Ekonomik motorlar bu çekici aile otomobili satın alımına ekstra çekicilik katıyor. Suv satış rakamları 2018 listesinde bu aracı görmek

3.Ford Kuga

En Çok Satan Suv

 

Piyasadaki en sevilen SUV’lardan biri olan Kuga, Ford’un en popüler modellerinden biri. Ailelere yönelik, pek çok bagaj ve yolcu alanının yanı sıra iyi donanımlı trim seviyeleri için mükemmel bir seçim. Engebeli tasarımına rağmen, Ford Kuga bir SUV için çevik ve çok çeşitli motorlar sunan yol için üretildi. Ayrıca, dört tekerlekten çekiş veya önden çekiş seçeneğine de sahipsiniz. En Çok Satan Suv modelleri arasında bu araç da ön sıralarda yer alıyor.

2.Nissan Juke

En Çok Satan Suv

Sevin ya da nefret edin, Nissan Juke’nin popülaritesini inkar edemezsiniz. Bu listedeki 2 numaradaki yeri oldukça sağlam. Cesur dış tasarımları herkes için olmayabilir, ancak ideal boyutları (park etmesi kolay aileler için yeterince geniş), ekonomik motorları ve zarif sürüşü ile pek çok seçeneği var.

1.Nissan Qashqai

En Çok Satan Suv

SUV, 2006 yılında piyasaya sürülen ilk türü olan Nissan Qashqai’ye popülaritesinin büyük bir kısmını borçludur. Bu öncü model, Avrupa’da 100.000’den fazla model satıldı. O zamandan beri bu kesime hakim olmaya devam ediyor. Qashqai’nin En Çok Satan Suv listelerinde tekrar üst sıralara çıkması şaşırtıcı değil.

Yorum Yap

Yorum Yap