İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Yaşam
 3. Aldatan Erkeği Yakalamanın En İyi Yolları

Aldatan Erkeği Yakalamanın En İyi Yolları

Kocan aldatıyor mu

Aldatıldığınızı düşünüyorsunuz fakat bunu öğrenmenin taktiklerini arıyorsunuz, tam da olmanız gereken yerdesiniz. Aldatan erkek nasıl anlaşılır, aldatan erkek nasıl davranır test edin. Kocamı veya erkek arkadaşımı takip etmek istiyorum, aldatılıyor muyum diye merak ediyorsanız işte size hedefe götürecek taktikler…

Birinci Yöntem

Bu yöntemle hepimizi adeta esir alan teknolojiyi amacımız için kullanacağız. Öyleki kocanızın yaptığı herşeyden haberdar olacaksınız tıpkı BBG evi gibi.

Artık herkesin elinde bir akıllı telefon var hatta bunu online çapkınlık için bile kullanıyorlar. İşte bu silahı onlara tersine kullanacağız.

Bu yöntemde akıllı telefona IOS veya Android olması fark etmez, bir uygulama yüklüyorsunuz. Bu uygulama sayesinde kocanızın;

 • Telefon konuşmalarını dinleyebiliyor,
 • SMS mesajlarını okuyabiliyor
 • Whatsapp Uygulaması konuşmaları mesajlaşmalarını görebiliyor,
 • Facebook vb sosyal medya araçlarındaki mesajlarını etkileşimlerini takip edebiliyor,
 • Gittiği konumu görebiliyor,
 • Telefondaki tüm uygulamaları eğer mesajlaşma içeriyorsa takip edebiliyorsunuz.

Yani kısacası sizden habersiz hiç bir şey yapamıyor. Uygulamayı yükledikten sonra kendi bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan herşeyi görebiliyorsunuz. Tabi bu tarz özellikleri olan uygulamalar yani casus yazılımlar güvenilir ve hızlı sonuç vermesine rağmen belli bir bütçe istiyor.
Aradığınız özelliğe göre fiyatını kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Biz fiyat ve özellik açısından Flexispy uygulamasını öneriyoruz. Uygulamayı İncele

 

Avantajları:

 1. Hızlıdır. Aldatılıp aldatılmadığınızı hemen öğrenebilirsiniz.

Dezavantajları:

 1. Bu uygulamaların Maliyetleri oldukça yüksek. Yaklaşık ortalama 500 TL ile 5.000 TL arasında uygulama özelliğine göre fiyat çıkıyor.
 2. Uygulamayı gizlice kocanızın telefonuna yüklemeniz gerekiyor. Bunun için telefonu gizlice fiziken elde tutmanız lazım.
 3. Çok düşük bir ihtimalde olsa, uygulamanın kocanız tarafından farkedilmesi. Belki yüzde 1 bile değil ama ihtimal var.

İkinci Yöntem

Bu yöntemde eğitimle kocanızı takip etmenin ve aldatıp aldatmadığını öğrenmenin en ince noktalarını öğreneceksiniz. Böylece ilk yöntemdeki gibi küçük de olsa yakalanma riskiniz ortadan kalkacak ve büyük paralar harcamayacaksınız.

Aldatan Erkeği Yakalamak: Eğer sorununuz aldatan erkeğinizi yakalamak ise bu eğitim tam size göre. Aldatan erkeği yakalamak isimli Bu e-kitap, aldatılıp aldatılmadığınızı öğrenmenin en hızlı taktiklerini veriyor. Aldatılma fikrinin aklını kemirmesine dur demek için tam bir nokta atışı, basit ve hızlı taktikler sunuyor. Üstelik bütçeyi zorlamadan.Kitabı İncele

 

Avantajları:

 1. Düşük bir bütçeyle bu işi halledebilirsiniz.
 2. Yakalanma riskiniz ortadan kalkar.

Dezavantajları:

 1. Kişiye göre değişim zamanında farklılıklar olabilir.

Umarız aradığınızı bulmuş, ve hayatınızı değiştirecek adımı atmışsınızdır. Mutluluklar dileriz.

Yorum Yap

Yorum Yap