1. Ana Sayfa
  2. Yaşam
  3. Aldatan Erkeği Yakalamak

Aldatan Erkeği Yakalamak

Aldatan erkek

Yakın zamana kadar telefon etmesini bile beceremeyen bir erkeğin birdenbire 10 parmak mesaj yazmaya başlaması aldatma belirtisi diyebiliriz.

Peki erkek aldatmaya başladığında nasıl davranmaya başlar işte uzmanların yorumu: 
* Birden bire melek olmak: Eşini aldatan erkek içten içe suçluluk duygusuyla bir anda karısına hiç olmadığı kadar iyi davranmaya başlar. Durduk yere melaike havası veren erkeğin bir ceviz kırdığı hemen akla gelmeli. Ancak tabi kadınlar bunu direk hisseder.

* Telefonda mesaj: Yakın zamana kadar telefon etmesini bile beceremeyen bir erkeğin birdenbire 10 parmak mesaj yazmaya başlaması aldatma belirtisi diyebiliriz. Evde daha önce hiç olmadığı gibi mesajlaşan erkek doğal olarak kendisini ele verecektir. Erkeklerin yaptığı en stratejik hatalardandır diyebiliriz.

* Spor başlama veya diyet: Birden bire kişisel bakımıyla alakadar olmaya başlayan erkek, sık sık diş fırçalar, kilo vermeye çalışarak fit olmaya çalışır hatta spor salonundan üyelik alıp iyi bir vücut yapmaya çalışır. Daha önce göbekli halinden memnun olan bu tip erkeğin aldattığı ortadadır. Hatta buna doktor tavsiyesi kolestrolüm var bile diyerek kendine sebep bulmaya bile yeltenebilir. Muhtemelen genç bir kız arkadaşı vardır.

* Parfüm: Sık sık parfüm sıkar, hatta evde kendi kendine bile sıkabilir. Güzel kokmak ister, birine hazırlık söz konusudur.

* Kredi Kartı: Kredi kartı harcamalarında anormal bir artış, özellikle kadın giyim, hotel, parfüm gibi şeyler varsa sevgilisine bolca hediye alabilir. Kredi kartı ekstresi önemli bir ipucudur. Ekstreden yola çıkarak nerelerde takıldığı, nasıl biriyle beraber olduğu anlaşılır. Tabi çoğu nakit harcamayı tercih eder.

Peki Ne Yapmalı?

Aldatan erkeği tak diye yakalamak için iki yöntem var. Birinci yöntemde casus bir uygulamayı telefona yükleyip tüm gtelefon konuşmalarını, mesajlaşmalarını, chat programlarını, sosyal medya hesaplarını, bulunduğu lokasyonu rahatlıkla takip edip direkt hedefe yönelebilirisiniz. Bu tarz casus programlar maliyetli de olsa kesin ve doğru sonuçlar elde etmenizi sağlar. İsterseniz şu uygulamaya göz atın: Uygulamayı İncele

İkinci yöntem ise, yukarıdaki belirtileri aldığımız kaynaktan, daha detaylı bilgiler alıp suçüstü yakalama taktiğidir. Bu kaynak aynı zamanda e-kitap olarak da indirilebiliyor. Hem maliyetsiz hem de yakalanma olasılığı yok. İsterseniz kitaba göz atın.Kitabı İncele

Veya bu konu hakkında avantaj ve dezavantajları listelediğimiz yazımıza göz atın. Yazıya Göz At

Yorum Yap

Yorum Yap