İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yaşam
  3. Aldatan Erkeği Ele Veren Hareketler

Aldatan Erkeği Ele Veren Hareketler

Aldatan erkek

Aldatan erkeği yakalamak ile aldatma ihtimalini yakalamak arasında epey fark var. Aldatan erkeği yakalamak için önce aldatıldığınızdan emin olmalı.Şimdi aşağıdaki emareleri gösterip göstermediğine bakalım ve böyle bir şüphe var mı göz atalım.

Erkek arkadaşınız veya kocanızda bu tür hareketler gözlemliyor musunuz?

Aldatan erkek nasıl anlaşılır?

1-) Son zamanlarda bakımına aşırı ilgi göstermeye başlaması. Eğer aynanın karşısına geçip saçına vücuduna bakıp düzeltmeler yapıp sık sık güzel kokular sürüyorsa, korkarızki bir başkası için hazırlık yapıyor.

2-) Askerlik arkadaşına sarılır gibi sarılması. Eğer size sarılıp sırtınıza kanka naber ya gibi avuç içiyle hafif vuruşlar yapıyorsa bu da aldatan erkek hareketleri arasında.

3-) Seksten sonra arkasını dönmesi ya da kalkıp gitmesi. Eğer seks yaptıktan sonra size sarılmıyor, hatta bazen yatağı terk ediyorsa, muhtemelen duygusal bağı olan başka bir kadın vardır.

4-) Cep telefonunu ortada bırakmaması hatta devlet sırrı kategorisine koyması. Cep telefonunun karıştırılmasını asla sevmiyorsa, ve devamlı saklıyorsa o halde içindede sakladığı bir şey vardır.

5-) Konu aldatmaktan açıldığında tuhaf hareketler yapmaya başlaması. Başkasının aldattığı konusu bile açılsa hemen sağa sola bakmaya, kravat ceket pantalon düzeltmeye, gözlerini bir oraya bir buraya kaçırmaya, garip bir öfke ve korku sergilemesine yol açar. Başkasının aldatması onu niye gerer? Çünkü aynı şeyi o da yapıyordur!

 

Aldatan erkeği yakalamak

Şimdi yukarıda eğer aldattığına dair herhangi bir emareyi kendi kocanız veya erkek arkadaşınızda gördüyseniz, o zaman onu nasıl yakalayacağız, bu duruma göz atalım.

 

Bunun için 2 yöntemimiz var. Birinci yöntemde cep telefonuna casus uygulama yükleyerek gittiği yeri, yaptığı telefon konuşması, sms whatsapp gibi mesajlaşmaları, telefonunda bulunan herhangi bir chat uygulamasında yaptığı yazışmaları görebiliyoruz. Yani sizden saklı hiç bir şey yapamıyor. Bu tarz casus uygulamalar oldukça maliyetli, ama yine de bakmak isterseniz Flexispy uygulamasına göz atın.

Uygulamayı İncele

İkinci yöntemde bu işin uzmanlarının yazmış olduğu taktikleri kullanarak hedefe gidiyor ve golü atıyoruz. Kitabın içeriğini buradan marka hakları sebebi ile paylaşamasak da, siz kendiniz bu kitabı okuyarak aldatan erkek arkadaşınızı veya kocanızı yakalayabilirsiniz.

.Aldatan Erkeği Yakalamak Kitabını İncele

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap