İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. 10 TL’ye Alabileceğiniz En İyi Ekran Koruyucu Filmler

10 TL’ye Alabileceğiniz En İyi Ekran Koruyucu Filmler

ISY ISG 1200 Ekran Koruyucu, en iyi ekran koruyucu

Telefon ekranı cihazın belki de en önemli ve en hassas bölgesi. Ancak telefon kadar telefon aksesuarları da bütçeyi zorlayan giderler arasında. Biz de bu sebeple sadece 10 TL’ye satın alabileceğiniz en iyi ekran koruyucu filmler listesini sizin için hazırladık. Telefon modelinize göre aşağıdaki ekran koruyuculardan birini satın alabilirsiniz.

10 TL Ve Altı Bütçe İle En İyi Ekran Koruyucu Filmler

1-LAXON SPG124 Cam Ekran Koruyucu iPhone 6 Plus / iPhone 6

LAXON SPG124 Cam Ekran Koruyucu

LAXON SPG124 Cam Ekran Koruyucu, Iphone 6 plus ve iPhone 6 telefon modeli için en uygun fiyatlı en iyi ekran koruyucu diyebiliriz. Bu ekran koruyucu sayesinde telefonunuzu çizik ve darbelere karşı koruyabilir, şeffaflığı sayesinde ekran görünümünden maksimum fayda sağlayabilirsiniz. Tabiki orjinal bir Apple ürünü gibi olmasa da, eh bu fiyata daha iyisi Şam’da kayısı diyebiliriz. Ekran koruyucunun iPhone 6 Plus versiyonu 10 TL iken, iPhone 6 versiyonu 8 TL gibi bir fiyatla satılıyor.

SİPARİŞ VER

2-ISY ISG 1200 Ekran Koruyucu Samsung Galaxy S3

ISY ISG 1200 Ekran Koruyucu, en iyi ekran koruyucu

ISY ISG 1200 Ekran koruyucu ise Samsung Galaxy S3 telefon modeli için dizayn edilmiş. Fiyatı sadece 4 TL, dolayısıyla eh yani, harikalar yaratmasını beklemiyoruz. Ama orjinal bir ekran koruyucu fiyatını düşündüğünüzde 10 tane gönderiver diyesimiz geldi. Denenebilir, tabi 4 TL’ye bütün umutları bağlamamak lazım. Ayrıca aynı ürünün Galaxy S3mini versiyonu da yine aynı fiyattan satılıyor.

SİPARİŞ VER
Önerilen Yazı

1000 TL Bütçe İle En İyi 5 Telefon

3-IWILL iPhone 5 5S 5C Uyumlu Ekran Koruyucu Film

IWILL 5 5S 5C Uyumlu Ayna Özellikli Ekran Koruyucu Film

 

IWILL iPhone 5 5S 5C Uyumlu Ekran Koruyucu Film de her ne kadar iPhone 5 serisi eskimiş olsa da, halen elinde olanlar için denenmesi gereken bir seçenek. Malum model eskidikçe aksesuar fiyatları da düşüşe geçmiyor. Bu ürünün ise satış fiyatı 13 TL. Halen elinizde iPhone 5 serisi bir telefon tutuyorsanız, bu fiyattan daha ucuz bir ekran koruyucu bulmanız pek mümkün değil. İlginçtir ama üretici ürününe çok güveniyor olsa gerek, 2 yıl da garanti veriyor. Denemek ve sipariş vermek isterseniz sipariş ver butonuna tıklayıp ürün sayfasına gidebilir ve ürünü sipariş edebilirsiniz.

SİPARİŞ VER

Yukarıdaki 5 ekran koruyucu film seçeneğini sipariş ederken telefon modelinizle olan uyumluluğunu mutlaka kontrol edin.

Yorum Yap

Yorum Yap